Blue Meadows Ranch
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Auru välja laskmas

Go down 
2 posters
AutorTeade
Travis Caldwell

Travis Caldwell


Postituste arv : 29

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Trav
Vanus: 23
Töökoht: Morganite rantšos tallipoiss

Auru välja laskmas Empty
PostitaminePealkiri: Auru välja laskmas   Auru välja laskmas EmptyEsm Dets 31, 2012 6:13 pm

Kätte oli jõudnud kaunis õhtupoolik, kui Travis, nagu juba viimased pool aastat, spordihoone poole jalutas. Peale surfamist oli kutt hakanud rohkem korvpalli mängima, millega ta tegi algust New Yorkis ja nüüd kuulus ka Las Vegase ühte väiksemasse sõpruskonda, kes iga päev peale rasket tööpäeva koos mängimas käisid. Saali jõudes tervitas kutt enda sõpru, ning viis ka hetkeks pilgu pinkidele, kus olid paar inimest kõrvuti istumas. Kui Trav küsis sõbralt, kes nad on, sai ta vastuseks, et ühe tiimikaaslase tuttavad, kes tahtsid mängu vaatama tulla. Miks? Don't know. Kuuldavasti on nad seal ka enne ka käinud, Trav pole lihtsalt tähele pannud. Kui tiimid olid valitud, hakkas mäng pihta.

OT: Lizeth
Tagasi üles Go down
Lizeth M. Alden

Lizeth M. Alden


Postituste arv : 72

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Liz, Mallory, Lizzie, Mal
Vanus: 19
Töökoht:

Auru välja laskmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auru välja laskmas   Auru välja laskmas EmptyTeis Jan 01, 2013 12:18 pm

Kuigi Liz tavaliselt spordihoonesse ei satu, oli ta täna ometigi seal. Seda selle pärast, et tüdruku isa tahtis mängu vaatama minna ja võttis siis Lizethi kaasa. Kuna Lizethi mäng eriti ei huvitanud, vaatas ta lihtsalt ringi, et rahva seas mõni tuttavam nägu ära tunda. Nähes Travist, ütles ta isale, et käib korraks ära ning läks siis noormehe juurde. "Hei, Travis," ütles ta. "Milline üllatus sind siin näha."
Tagasi üles Go down
Travis Caldwell

Travis Caldwell


Postituste arv : 29

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Trav
Vanus: 23
Töökoht: Morganite rantšos tallipoiss

Auru välja laskmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auru välja laskmas   Auru välja laskmas EmptyTeis Jan 01, 2013 3:15 pm

OT: Travis muidu mängib platsil korvpalli. Very Happy

Travisel läks täna mäng täna eriti hoogsalt. Tema visketabamus on iga korraga aina paremaks muutunud ning ei kulu palju aega enam, kui ta viskab vabalt ka kolmeseid sisse. Aga hetkeseisuga oli ta päris palju ikka sisse visanud ja sellega enda meeskonnale punkte teeninud. Mehed otsustasid vahepeal puhkepausi pidada ja kutt sörkis pinkide juurde, et sealt enda veepudelist lonks võtta. Järgmisel hetkel kõnetas teda üks hääl ning kutt viis pilgu naisele. "Hei sullegi. Ma arvan, et see ei oleks üllatav, kui teaksid minu hobisid," nentis kutt. Enamus tema tuttavatest teadsid mehe armastust korvpalli vastu ja ka seda, et ta iga päev poiskadega mängimas käib. "Kuid üllatav on sind siin näha. Seega, mida sa üldse teed siin? Seda, et sa mängu vaatama tulid, on üsna mitteusutav."
Tagasi üles Go down
Lizeth M. Alden

Lizeth M. Alden


Postituste arv : 72

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Liz, Mallory, Lizzie, Mal
Vanus: 19
Töökoht:

Auru välja laskmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auru välja laskmas   Auru välja laskmas EmptyTeis Jan 01, 2013 4:43 pm

OT: My bad Very Happy

Ega Liz väga mängu ei süvenenudki, vaid mõtles pigem sellele, et läheb vist varsti ikkagi minema. Hea oli tegelikult Travist seal näha. Tundub, nagu oleks terve igavik möödunud sellest, millal nad viimati nägid. Lizziel oli kool ja siis elas ta ühikas ega sattunud nii väga vanade sõpradega kokku, aga nüüd, vaheajal saab selle vea parandada. "Ega vist," vastas Lizeth muiates. "Mu isa vedas mu siia, isa-tütre kvaliteetaeg, you know. Mõtlesin küll, et lähen varsti ära, aga kuna sina oled siin, siis peale mängu ehk...teeks midagi?" pakkus näitsik. Selle ajaga jõuab veel välja mõelda, kuhu minna ja mida teha ja siis isale ka teada anda, et Lizeth ei tule koos temaga koju.
Tagasi üles Go down
Travis Caldwell

Travis Caldwell


Postituste arv : 29

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Trav
Vanus: 23
Töökoht: Morganite rantšos tallipoiss

Auru välja laskmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auru välja laskmas   Auru välja laskmas EmptyKolm Jan 02, 2013 10:54 am

"Ikka. Õnneks on mul tööpäev läbi ja vaba aeg," nentis Trav. "Aga mul on umbes pool mängu veel mängida. Viitsid siis mind oodata ja mõelda, mida võiksime teha?" uuris kutt. Ega see ei pidanudki midagi erilist olema. Seejärel kutsusid poisid teda platsile tagasi ning Trav jooksis sinna. Mäng sai jällegi alata. Algus, nagu alati, oli tema jaoks hea.
Tagasi üles Go down
Lizeth M. Alden

Lizeth M. Alden


Postituste arv : 72

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Liz, Mallory, Lizzie, Mal
Vanus: 19
Töökoht:

Auru välja laskmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auru välja laskmas   Auru välja laskmas EmptyNelj Jan 03, 2013 6:52 pm

Lizethi huuled kaardusid naeratuseks, kui Travis ütles, et tal on neiu jaoks aega. Ta kuulas meest ja noogutas. "Okei, ma ootan, saangi siis mõelda ja eks ma pärast räägin sulle, mis ma välja mõtlesin," vastas neidis. Kui ta kuulis, et poisid Travist tagasi kutsus, patsutas Liz mehe õlale. "Edu," soovis ta mehele ning viis ka oma pilgu platsile. Travisele ikka võib ju kaasa elada, kui muidu mäng ei huvita.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Auru välja laskmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auru välja laskmas   Auru välja laskmas Empty

Tagasi üles Go down
 
Auru välja laskmas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Blue Meadows Ranch :: Las Vegas :: Muud kohad-
Hüppa: