Blue Meadows Ranch
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Šoppamas

Go down 
2 posters
AutorTeade
Lizeth M. Alden

Lizeth M. Alden


Postituste arv : 72

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Liz, Mallory, Lizzie, Mal
Vanus: 19
Töökoht:

Šoppamas Empty
PostitaminePealkiri: Šoppamas   Šoppamas EmptyPüh Dets 30, 2012 10:23 pm

Oli üks kena pärastlõuna, kui Liz leidis, et võiks ühe korraliku aastalõpušopingu teha. Kodus oli külmkapp peaaegu tühi ja isegi tahaks riideid ja ka natuke kunstitarbeid juurde saada. Taskuraha sai tüdruk korralikult, osalt kompenseeris isa oma kodust äraolekut natuke suurema taskurahaga. Tõsi, isa nägi Liz harva, aga aastavahetuse sai ta õnneks oma mõlema vanemaga veeta. Ta käiski kõigepealt Hot Topicus ja Forever 21-s, kust ta alati omale riideid ostis. Mõned hilbud ostetud, läks neidis edasi kunstitarvete poodi ja võttis sealt paar karpi igasuguseid pliiatseid ja kriite. Kõige viimaseks otsustas Liz jätta toidupoe, kuid arvas, et kõigepealt võiks peatuda Starbucksis ja natuke kohvi või teed juua. Lõpuks otsustas neidis tee kasuks ning tellis sinna juurde ka tükikese puuviljakooki. Vaadanud ruumis ringi, et sobivat lauda leida, kohtus Lizethi pilk ühe armsa ja tuttava mehe omaga ning neidis suunduski kohe tema juurde. "Oh, hei Thomas," lausus ta rõõmsalt. "Pole ammu näinud. Mida sa siin teed?"

OT: Tom
Tagasi üles Go down
Thomas Dreifeld

Thomas Dreifeld


Postituste arv : 16

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Tom, Dre
Vanus: 23
Töökoht:

Šoppamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šoppamas   Šoppamas EmptyPüh Dets 30, 2012 10:42 pm

Thomas oli kergelt omas elemendis. Hommikul esimese asjana oli tal vaja ennast pilve tõmmata, et tuju natuke parem sees. Nüüdseks küll hakkas mõju kaduma ja kõht oli hirmus tühi, lisaks oli ka joogi janu suur nagu ei tea mis asi. Lõpuks oligi mees ennast majast välja vedanud. Esimese asjana võttis ta suuna starbucksi kuna järsku oli tal kohvi ise. Starbuck, caffe,caffe,caffe.
Nüüdseks oli mees juba pikemat aega istunud seal laua taga, mingi piruklane nina ees, taldrikult, kohvitass selle kõrval. Väsimus oli, isegi ei viitsind kätt nii palju liigutada, et kohvitassi kasvõi natukenegi tõsta.
Kuulnud tuttavat häält tõstis Thomas pilgu. Mehe näole tekkis õrn naeratus kui ta Lizi nägi. '' Hei hei Lizeth.'' tervitas ta rõõmsalt neiut. '' Pole jah näind.'' nõustus noormees. '' Starbucks caffe caffe caffe.'' oli ainuke mis Dre vastas küsimusele. Täitsa tõsi ka teine ju.
Tagasi üles Go down
Lizeth M. Alden

Lizeth M. Alden


Postituste arv : 72

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Liz, Mallory, Lizzie, Mal
Vanus: 19
Töökoht:

Šoppamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šoppamas   Šoppamas EmptyPüh Dets 30, 2012 10:48 pm

OT: Irw, piruklane XD hea sõna ikka

"Tuleta mulle meelde, et ma olen sulle ühe kalli sees, kuna ma vaatan, et sa oma kanni vist kergitada ei viitsi," lausus Lizeth ja istus laua taha, asetades oma poekotid tooli kõrvale. Loodetavasti ikka seisavad püsti, sest hullult nõme oleks neid kogu aeg püsti tagasi sättida. Neidis segas oma teed, et see kiiremini jahtuks ja pööras pilgu siis jällegi Thomasele. "Kuidas sul läinud on?" esitas ta mehele siis küsimuse. Pidi tunnistama, et Thomas nägi ikka kuradi hea välja.
Tagasi üles Go down
Thomas Dreifeld

Thomas Dreifeld


Postituste arv : 16

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Tom, Dre
Vanus: 23
Töökoht:

Šoppamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šoppamas   Šoppamas EmptyPüh Dets 30, 2012 11:05 pm

''Üritan meelde jätta.'' muigas Thomas selle kalli jutu peale. Hea kui tal üldse midagi meeles oli. Mõne hetke pärast viis mees pilgu kottidele, mille neidis maha asetas. Tundub et kellegil oli kenalt suur šhoppamine käsil. '' Mul läinud? Mul läheb nii nagu ikka, vaikselt vaikselt. '' vastas Tom lõbusalt küsimusele. '' Tundub, et kellegil pisike šhoppamine käsil?'' ta lihtsalt pidi seda küsima. ''Ja kuidas sul endal läinud on?''
Tagasi üles Go down
Lizeth M. Alden

Lizeth M. Alden


Postituste arv : 72

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Liz, Mallory, Lizzie, Mal
Vanus: 19
Töökoht:

Šoppamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šoppamas   Šoppamas EmptyPüh Dets 30, 2012 11:12 pm

Lizeth naeratas. Kui Tomil meeles pole, võib Liz lihtsalt täiesti random kalli ka mehele anda. See, kuidas mees tüdruku kotte hetkel vaatas, pani Lizzie muigama. "Oh, oli jah väike nagu aastalõpu- või siis uusaastašoppamine, kuigi nende pampude põhjal ei saa öelda, et see kuigi väike oli," vastas neidis. "Mul veel vaja homseks söögikraam ka osta ja siis ma vajan tõesti kotiorja, kes mul need kõik koju aitaks kanda," rääkis ta, näol kaval muie. Äkki on Tom kena ja aitab natuke? "Aga mul...noh, paremini enam ei saagi," vastas Liz järgmisele küsimusele. "Praegu on väike puhkus ülikoolist ka, aga noh, kui see läbi, eks uuel aastal uue hooga. Ma hakkan varsti ilmselt noorte amatöörfilmikonkursi jaoks uut filmi tegema."
Tagasi üles Go down
Thomas Dreifeld

Thomas Dreifeld


Postituste arv : 16

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Tom, Dre
Vanus: 23
Töökoht:

Šoppamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šoppamas   Šoppamas EmptyPüh Dets 30, 2012 11:24 pm

Ei Tom ei saand nendest uueaastašhoppamistest nagu järgmine aasta poleks aega šhoppata. Kuulnud kotiorja juttu vaatas mees are-you-fucking-kidding-me pilguga Lizethi. Alla andlikult pea langetades, pidi ta võtma vastu otsuse, et tema i-do-nothing päevast sai ikka mingi tegemist täis päev. Ei suutnud ju ta ilusatele neidudele ei öelda. '' Eks ma siis mängin su pisikest kotiorja.'' lausus ta naerdes ning sasis kergelt oma niigi sassis juukseid. Kuulnud Lizi jutu ära, muigas noormees õrnalt. '' Good luck with the film.''
Tagasi üles Go down
Lizeth M. Alden

Lizeth M. Alden


Postituste arv : 72

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Liz, Mallory, Lizzie, Mal
Vanus: 19
Töökoht:

Šoppamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šoppamas   Šoppamas EmptyPüh Dets 30, 2012 11:30 pm

Saanud Tom'ilt hetkeks imeliku pilgu, vaatas Lizeth talle kutsikasilmadega otsa. Pretty please. Tundub, et see toimis. Wait...kutsikapilk toimib mis iganes olukordades, eriti meeste puhul. "Ma olen sulle selle eest igavesti tänulik," ütles Liz naeratades. "Ja kuna mul emme-issi on terve päeva kodust ära, võid pärast minu juurde ka tulla. We could have fun together." Kõlas nagu vihje, if you know what I mean, ehkki tüdruk ei mõelnudki seda tegelikult päris nii. Hommikul olid Lizi vanemad muidugi kodus, aga eks nemadki taha kahekesi olla, kui nad seda niigi harva saavad. "Thanks," tänas Mallory Tomi, kui see talle filmiga edu soovis. "You'll be the first one to see it. I promise."
Tagasi üles Go down
Thomas Dreifeld

Thomas Dreifeld


Postituste arv : 16

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Tom, Dre
Vanus: 23
Töökoht:

Šoppamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šoppamas   Šoppamas EmptyPüh Dets 30, 2012 11:50 pm

Just look at these eyes. Nendele kutsika silmadele ei saa ju kuidagi 'ei' öelda. Kuulnud seda nii öelda vihjet, raputas mees kergelt naerdes pead. '' Ainuke mida ma täna õhtul teen on see et ma joon ennast jummala kinni kuskil partyl.'' sõnas Thomas olles oma vapustavas plaanis jummala kindel. Pidusi jätkus, raha ka no ja jook ka kunagi otsa ei saanud. Võtnud lõpuks oma jääkirme all olevast kohvist lonksu, viis ta pilgu tagasi neiule. '' Ja et see oleks ka nii.'' sõnas Thomas mõne hetke pärast, näol kaval muie mänglemas. See oli just see muie, mis kõik tüdrukud ära võlus. Kui ta nüüd enda naeratust näitaks, siis oleks asi täitsa metsas juu. Talle pole vaja mingeid chickitasid järgi jooksma. Kui tuleb tahtmine kellegiga koos olla, siis see ka kunagi juhtub... kui üldse Tomil tuleb kunagi seda tahtmist.
Tagasi üles Go down
Lizeth M. Alden

Lizeth M. Alden


Postituste arv : 72

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Liz, Mallory, Lizzie, Mal
Vanus: 19
Töökoht:

Šoppamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šoppamas   Šoppamas EmptyEsm Dets 31, 2012 12:02 am

Um...did he just say party? "Oota, mis pidu?" küsis Liz. Kui on pidu, siis hell yeah, tundubki parem plaan kui Lizzie enda juures istuda. "Am I invited too?" Lizzie ei kavatsenud end muidugi umbe juua, aga kindlasti kavatses ta lõbutseda ja võib-olla veel mõned uued tutvused luua. Mallory võttis ampsu oma koogist. Mmm...see sulas suus. Thomase muie pani Lizzie hetkeks silmi pilgutama. Tõesti võttis korraks sõnatuks, kuid neidis ei lootnudki Tomiga midagi. Nad said lihtsalt hästi läbi. "Kuule, millal ma oma lubadused täitmata olen jätnud?" küsis Liz tõsisel häälel, kuid puhkes siis naerma.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Šoppamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šoppamas   Šoppamas Empty

Tagasi üles Go down
 
Šoppamas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Blue Meadows Ranch :: Las Vegas :: The Daze-
Hüppa: