Blue Meadows Ranch
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 we all need a break

Go down 
2 posters
AutorTeade
Lizeth M. Alden

Lizeth M. Alden


Postituste arv : 72

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Liz, Mallory, Lizzie, Mal
Vanus: 19
Töökoht:

we all need a break Empty
PostitaminePealkiri: we all need a break   we all need a break EmptyPüh Dets 30, 2012 3:55 pm

Seoses praeguse puhkusega oli Lizethil nüüd rohkem vaba aega ja õppimise kõrvalt tegeleda sellega, mis talle endale kõige rohkem meeldib. Lisaks sellele viibis neiu nüüd rohkem kodus ja sai ka perega koos olla, kuigi isa näeb sellegipoolest üsna harva. Eelmisel õhtul olid Liz kokku leppinud kohtumise oma kunagise koolikaaslasega, kes oli temast küll mõned klassid eespool, aga sellegipoolest said nad hästi läbi. Samuti tänu noormehe lennukatele ideedele võitis tema amatöörfilm kunagi noorte amatöörfilmide konkursi. Nüüd jõudiski Lizeth kokkulepitud kohta - jäätisekohvikusse ning esialgu jäätist omale tellimata istus ta aknaalusesse lauda. Jäätised jõuab ju pärast ka võtta.

OT: Caleb
Tagasi üles Go down
Caleb A. Simmons

Caleb A. Simmons


Postituste arv : 45

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Cal, Tony
Vanus: 22
Töökoht: Harrisoni rantšos tallipoiss

we all need a break Empty
PostitaminePealkiri: Re: we all need a break   we all need a break EmptyPüh Dets 30, 2012 5:07 pm

Caleb oli üllatunud, kui ta Lizethilit kõne sai, sest nad polnud juba ammu kohtunud. Kutt arvas koguni, et Liz on ta juba ära unustanud. Loomulikult ei olnud Calebil selle vastu midagi, et nad üle pika aja jälle kokku saavad. Tööle täna õnneks minema ei pidanud, mistõttu pole neil mingit ajalist piirangut, vaid võivad rahulikult juttu ajada ning vanu aegu meenutada.
Jäätisekohviku juurde jõudis Caleb täpselt õigeks ajaks. Paar minutit oli isegi aega veel, aga kui ta kohvikusse sisenes ja pilgul mööda ruumi ringi rännata lasi, märkas ta Lizethi ühe aknaaluse laua taga istumas. Kerge naeratus näol, jalutas Tony laua juurde ning võttis peagi Lizi vastas istet. "Hei, sind pole ammu näinud," tervitas ta näitsikut.
Tagasi üles Go down
Lizeth M. Alden

Lizeth M. Alden


Postituste arv : 72

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Liz, Mallory, Lizzie, Mal
Vanus: 19
Töökoht:

we all need a break Empty
PostitaminePealkiri: Re: we all need a break   we all need a break EmptyPüh Dets 30, 2012 5:13 pm

Lizeth naeratas, kui Calebit nägi. Tõesti polnud noormeest juba pikka aega näinud ja muidugi oli tüdrukul hea meel vana sõpra üle pika aja näha. "Hei, Cal," tervitas Liz noormeest ja tõusis hetkeks, et teda kallistada. "Noh, tellime jäätised ka?" küsis Mallory Calebilt. Tühja laua taga on suht mõttetu niimoodi istuda ja pealegi saab kahekesi jäätist nautides mõelda, mis edasi teha. Korraks võis ju aja maha võtta ja ka kallite inimestega kvaliteetaega veeta. Palju Liz ikka Calebit ikka näeb?
Tagasi üles Go down
Caleb A. Simmons

Caleb A. Simmons


Postituste arv : 45

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Cal, Tony
Vanus: 22
Töökoht: Harrisoni rantšos tallipoiss

we all need a break Empty
PostitaminePealkiri: Re: we all need a break   we all need a break EmptyPüh Dets 30, 2012 10:06 pm

Kui Lizeth Cali kallistas, tundis noormees, kuidas ta põsed hakkasid punakaks tõmbuma. Sõbrad või mitte, aga tüdrukutega oli ikka natuke teistmoodi. Nüüd jäi üle ainult loota, et Liz tema hetkelist kohmetust ei märka, kuna muidu tunneks kutt end küll väga veidralt. "Jah. Nagu sa tead, siis minu lemmik on banaanijäätis ja seda võtaks ka täna," lausus kutt. Vaevalt jõudiski Caleb oma lause lõpetada, kui ettekandja nende juurde kõndis ning mõlemad oma tellimuse tehtud said. "Aga räägi nüüd, kuidas sul läinud on," võttis Tony kohe esimese teema, mis tal pähe tuli.
Tagasi üles Go down
Lizeth M. Alden

Lizeth M. Alden


Postituste arv : 72

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Liz, Mallory, Lizzie, Mal
Vanus: 19
Töökoht:

we all need a break Empty
PostitaminePealkiri: Re: we all need a break   we all need a break EmptyPüh Dets 30, 2012 10:57 pm

Kuna inimesi kallistades Lizeth selgelt nende nägu ei näe, ei näinud ta ka seda, et Cal punastas. Kutt suutis ikka väga osavalt oma kohmetust varjata või olid Lizil piisavalt pikad juhtmed, et seda mitte märgata. "Ma võtan siis pirni-iirise jäätise," ütles neidis vahepeal oma tellimuse ettekandjale. "Aaaa, mul on väga hästi läinud," rääkis Liz. "Homme teen ilmselt ühe uusaastašopingu ja siis on minu juures mingi istumine ja särgid-värgid, süüa ja puha. Aaa...ja see amatöörfilmide konkurss tuleb jälle. Lööd kampa?" Tavaliselt on Caleb aidanud, kas siis ise filmis mängides või olles kaameramehe rollis. Liz tahtis igal juhul osaleda nagu iga aasta.
Tagasi üles Go down
Caleb A. Simmons

Caleb A. Simmons


Postituste arv : 45

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Cal, Tony
Vanus: 22
Töökoht: Harrisoni rantšos tallipoiss

we all need a break Empty
PostitaminePealkiri: Re: we all need a break   we all need a break EmptyEsm Dets 31, 2012 2:14 pm

Calebil vedas päris kõvasti, et Lizeth midagi aru ei saanud, sest muidu oleks tüdruk saanud võimaluse korralikult naerda. Ja teadagi ei meeldinud noormehele see, kui tema üle naerdi - tekitas temas ebamugava tunde. "Ma ei tea... kas sa tahad, et ma teeksin ennast kuidagi kasulikuks?" vastas Tony näitsiku küsimusele omapoolse küsimusega. Kaamerameest võis ta mängida küll, aga näitlemine ei olnud üldse mitte Cali teema. Vähemalt enda arvates ta seda ei osanud. Õigupoolest polnud ta kindel oma lauluoskuseski, aga sellest polnud kellegi teisega rääkida ka, kuna ta hoidis saladuses, et omaette ka laulmisega tegeleb. Üleüldse oli ta väga ebakindel, mis muutis kuti elu vahel raskemaks, kui see muidu olema peaks.
Tagasi üles Go down
Lizeth M. Alden

Lizeth M. Alden


Postituste arv : 72

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Liz, Mallory, Lizzie, Mal
Vanus: 19
Töökoht:

we all need a break Empty
PostitaminePealkiri: Re: we all need a break   we all need a break EmptyTeis Jan 01, 2013 12:52 pm

"Sa oled mind alati aidanud sellega tavaliselt," vastas Lizeth. Jah, nagu juba mainitud, on Lizzile õnnestunud Caleb ka näitlema saada, kuigi noormehele vastu tulles on Liz Calile alati kõige väiksemad osad andnud. "Mul mingi väikestviisi käsikiri on muidu," rääkis näitsik. "Aga see on mul kodus ja ma ei tea, kas sul on pärast aega minu juurde tulla." Lizeth ei teadnud, palju Calil aega oli, kuigi tüdrukul endal oli terve päev ja rohkemgi. Tal poleks midagi selle vastu, kui Cal külla tuleks.
Tagasi üles Go down
Caleb A. Simmons

Caleb A. Simmons


Postituste arv : 45

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Cal, Tony
Vanus: 22
Töökoht: Harrisoni rantšos tallipoiss

we all need a break Empty
PostitaminePealkiri: Re: we all need a break   we all need a break EmptyTeis Jan 01, 2013 9:12 pm

"Jah, ma mäletan, aga sa võiksid vabalt leida ka inimese, kes saaks sellega minust paremini hakkama," sõnas Cal, kuid sekund hiljem hakkas juba naerma. Ei, tal polnud mingit kavatsust neidist hätta jätta, kuigi tema sõnadest võis ehk vale mulje jääda. "Mis teema üldse on?" uuris Caleb, kuigi ta oli juba praeguseks kindel, et annab Lizi heaks endast parima. "Pole probleemi. Mul on täna aega küll," ei hakanud Tony Lizethile mingeid vastuväiteid esitama. Ta polnud niikuinii juba väga kaua aega neidisel külas käinud.
Tagasi üles Go down
Lizeth M. Alden

Lizeth M. Alden


Postituste arv : 72

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Liz, Mallory, Lizzie, Mal
Vanus: 19
Töökoht:

we all need a break Empty
PostitaminePealkiri: Re: we all need a break   we all need a break EmptyNelj Jan 03, 2013 6:49 pm

"Ei, see on traditsioon, et sina mind alati aitad," ütles Lizzie, kui Cal pakkus, et tüdruk võiks leida ka kellegi teise. Ei, ei ja veelkord ei. Sõber aitab ju alati hädast välja ning Caleb oli siiani väga hea kaameramees olnud. "Dokumentaal," vastas Lizzie. Õudukaid ja komöödiaid on juba piisavalt tehtud, nii et vahepeal võiks ka midagi elulisemat teha ja dokumentaal tundus selleks hea mõte. Olekski natuke teistsugusem. "Super," lausus näitsik. "Siis oled sa täna terve päeva mu koer, seega kuuletu perenaisele."
Tagasi üles Go down
Caleb A. Simmons

Caleb A. Simmons


Postituste arv : 45

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Cal, Tony
Vanus: 22
Töökoht: Harrisoni rantšos tallipoiss

we all need a break Empty
PostitaminePealkiri: Re: we all need a break   we all need a break EmptyLaup Jan 05, 2013 12:36 am

"Olgu-olgu, ma ei kavatsenudki rohkem vastu vaielda. Mulle meeldibki inimesi aidata, nagu sa juba tead," ütles Cal. Ega temalt eriti tihti abi küsitudki. Üldse tulid inimesed harva temaga suhtlema ja ega Caleb ise ka ei läinud. Mis puutus filmimisse, siis seda oskas noormees tõepoolest päris hästi - ega nii ongi, kui juba lapsest saati kaamerat käes hoida. Sellest hoolimata Cal tulevikus filmindusse pürgida ei kavatse. Tema suurimaks unistuseks on endiselt karjäär muusikuna, millele kutt muidugi suuri lootusi pole seadnud, et hiljem väga pettuma ei peaks. "Kõlab hästi. Eks teeb ära siis," andis Tony oma lõpliku nõusoleku. Kuulnud seda koerajuttu, hakkas Caleb naerma. "Seda me veel vaatame," muigas ta lõbusalt.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





we all need a break Empty
PostitaminePealkiri: Re: we all need a break   we all need a break Empty

Tagasi üles Go down
 
we all need a break
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Blue Meadows Ranch :: Las Vegas :: Muud kohad-
Hüppa: