Blue Meadows Ranch
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 /w my bro

Go down 
3 posters
AutorTeade
Jeffery Chase Harrison

Jeffery Chase Harrison


Postituste arv : 62

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Jeff, Chase
Vanus: 22
Töökoht: one of the owners

/w my bro Empty
PostitaminePealkiri: /w my bro   /w my bro EmptyLaup Dets 29, 2012 9:42 pm

Olgugi, et kutil olid Andiega viimasel ajal kind of imelikud sõbrasuhted, ei olnud Jeffery väikevend sellest teadlik, mistõttu suhtlesid vennad Harrisonid täpselt sama normaalselt nagu juba viimased 19 aastat. Perekonna koolilastel ei olnud tänu nädalavahetusele sel päeval kooli minekut, ent see ei tähendanud, et terve maja kuskil kella kümneni siis inimeste sügava une tõttu vaikne on. Phaha, no. Selles perekonnas olid kõige varem üleval tavaliselt emme ja issi, siis ajas oma kanni üles Victoria ja ülejäänud pudinad üldiselt tema järel. Nii oli peamaja täis liikumist, helisid ja muid elumärke näitavaid faktoreid, ent pere pisipoeg ikka veel põõnas. Või oli neil Andiega väike morning sex? Mneh. Jeffery toppis suurele taldrikule ema tehtud vahvleid, mille kuhjas üle karamellikastmega ning kõrvale võttis ta tassi värselt pressitud apelsinimahla. Kutt koputas viisakusest väikevenna uksele, ent kuna see ei olnud lukus, astus ta julgelt sisse, kodinad käes. ''Hommik,'' sõnas kutt kavala muige saatel, silmad noorpaari voodil. Küll aga ei näinud ta, kas brünetitar oli Jonahi kaisus või mitte. Samal ajal toetas ta end seljaga suletud ukse najale ning asus siis vahvleid mugima. Kes hiljaks jääb, see ilma jääb. Keegi ei ole öelnud, et need Jonahile on, aga keegi pole ka öelnud, et ei ole.
Tagasi üles Go down
Jonah C. Harrison

Jonah C. Harrison


Postituste arv : 102

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): John, Carter
Vanus: 19
Töökoht: Üks rantšo omanikest

/w my bro Empty
PostitaminePealkiri: Re: /w my bro   /w my bro EmptyLaup Dets 29, 2012 9:50 pm

Noormees oli teist päeva kodus ja lootis, et saab segamatult Andiega natuke mässata. Ta oli tüdrukut nii igatsenud ja nüüd nautis Carter iga hetke ja puudutust, mis ta sai neiuga jagada. Muidugi pidi keegi selle ära rikkuma ja tuppa sadama. "Kurat, Jeff!" lausus noormees. Ta tundis juba häälest ära, et tegu oli tema "toreda" vanema vennaga, kellele meeldis teistele vahele segada. "Tead, et koputamine on olemas," mainis Jonah ja viis silmad uksele, sikutades pisut tekki üles. Ei olnud vennal vaja näha Andiet nii palju. "Samas...Kui sa juba hommikusöögiga tulid, siis jäta toit siia ja tee ise sääred," muigas Carter. Nad suhtlesidki oma vennaga nii ja kõik toimis siiani. Millegipärast arvas mees, et Jeffery ei kao niipea.
Tagasi üles Go down
Andie M. Auburn

Andie M. Auburn


Postituste arv : 114

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Andie
Vanus: 18
Töökoht: student

/w my bro Empty
PostitaminePealkiri: Re: /w my bro   /w my bro EmptyLaup Dets 29, 2012 10:24 pm

What's a perfect sunday without a perfect "i missed you" sex? Well, just a sunday. Ja just a sunday ei olnud olnud pooltki nii hea kui perfect sunday, seega polnud mingisugune pisikene tekialune madistamine sugugi imekspandav. Jonah oli ära olnud üle kuu aja, they so deserved a little one-on-one time. Nende vähesed tuduhilbud olid juba ammu oma teed läinud, leides oma koha kuskil tekikortsukeste vahel või voodi all. Andie naeris vaikselt kui nad võimalikult madalat profiili üritasid hoida, sest after all, tegu oli family house'ga ja halvima stsenaariumi korral võis keegi alati sisse astuda ja.. ja just täpselt nõnda läkski. Lõbus muie ei kadunud tüdruku huulilt kuskile kui uks valla lendas - selle asemel oli tema esimeseks reaktsiooniks lihtsalt võimalikult teki alla pugeda ja magamist teeselda - you never know, see võib väga vabalt ka Jonah papa või mamma olla ja see oleks kohutavalt piinlik. "Jeff?" kordas tüdruk poolnaerdes, ennas esmalt küünarnukkide najale ajades ning seejärel poolistuli tõustes, tekiotsakene kenasti kõiki strateegilisi kohti varjamas. Ennast vastu voodipeatsit toetanud, viis brünetitar silmad perekonna vanimale pojale. Nende omavaheline läbisaamine oli.. muutunud seda paremaks, mida kauem Jonah oma väikestel trippidel viibis. Ja viimase viie nädala jooksul oli see muutunud kohe eriti.. s õ b r a l i k u k s. Häbematult sõbralikuks, ja ka praegu ei suutnud Andie huulile tikkuvat naeratust alla suruda ega tormanud teki varju, et kuti lahkumiseni pisikeseks tekiussiks moonduda. "Aitäh," sirutas ta naeratusega käe välja, kutsuvalt viibates. Vahvlitele, otseloomulikult.
Tagasi üles Go down
Jeffery Chase Harrison

Jeffery Chase Harrison


Postituste arv : 62

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Jeff, Chase
Vanus: 22
Töökoht: one of the owners

/w my bro Empty
PostitaminePealkiri: Re: /w my bro   /w my bro EmptyLaup Dets 29, 2012 11:20 pm

Jonah'i dramaatiline teki kergitamine kinnitas, et kutt oli täna siiski smushi saanud, mistõttu Jeffery kerge uhkusega väikevennale noogutas. That's how we, Harrisons, roll. Varsti pistis linakuhja alt oma brüneti pea välja korvpalliässa tüdruksõber isiklikult ning noormehe silmad lendasid tütarlapse paljastele õlavartele, sest midagi rohkemat talle hetkel ei pakutud. Hetkel. Kui Ändi oma kiisusilmadega vahvlikuhja endale saada üritas, raputas kutt kiuslikult pead ning jätkas rahuloleva naeratuse saatel enda vahvlite söömist. Want it? Take it. ''Ma saan aru, et te olete Jonah'i äraolekust saati tsölibaati pidanud, aga hobuseid ei koti keda, kuna või kuidas te ratsutate. Josh, sa pole mingi faking kuu aega talligi astunud ja ainus, kes su hobusega ratsutab on mingi imelik emokid, kes siia oma vanemate poolt suveks tööle saadeti,'' lausus kutt, silmad nüüd vennaraasule lendamas.
Tagasi üles Go down
Jonah C. Harrison

Jonah C. Harrison


Postituste arv : 102

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): John, Carter
Vanus: 19
Töökoht: Üks rantšo omanikest

/w my bro Empty
PostitaminePealkiri: Re: /w my bro   /w my bro EmptyLaup Dets 29, 2012 11:28 pm

"Kui süüa ei saa, siis võid minna," lausus mees. "Get lost," lisas Jonah ja viskas ühe padja venna poole teele. "Mis ajast ma sulle Josh olen?" uuris poiss järgmisena. "Las ta ratsutab siis, hobune saab vähemalt liikuda. Emokid ikka hobusele liiga ei tee, ta lõigub ennast," arvas Carter. Ta tõmbas Andie lähemale ja tahtis tagasi enda tegevuse juurde minna. "Kas ma reaalselt pean sind lambiga viskama, et sa ära läheksid?" küsis Carter tüdinud häälel. Ta soovis Andreaga omavahele jääda, kuna juba viis nädalat polnud üksteisega saanud olla ja nüüd ka ei lasta. Fucking Jeff!
Tagasi üles Go down
Andie M. Auburn

Andie M. Auburn


Postituste arv : 114

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Andie
Vanus: 18
Töökoht: student

/w my bro Empty
PostitaminePealkiri: Re: /w my bro   /w my bro EmptyPüh Dets 30, 2012 12:09 am

Seriously? No waffles? Andie prunditas endamisi poolteeseldud mossituses huuli, kui Jeff neile mingisugust loengut lugema hakkas. Hetk hiljem oli paitüdruku naeratus tema huulil tagasi ning tšiki käsi kerkis koolijütsilikult pisut kõrgemale. "Vabandust, aga millal me selle.. turvaseksi osa juurde jõuame? Papa?" uuris ta süütul ilmel, enne kui ennast paratamatult sirgemalt istuma sättima hakkas, sest Jonah must probably go and.. järgmisel hetkel avastas tüdruk ennast uuesti pikali voodilt, pooleldi kuti alt. Woah, woah, stud! Ta võis vahel kreisilt käituda, aga n i i kreisi, et kuti venna silme all asjatama hakata, ta ka ei olnud.. ja Jeff polnud seda nägugi, et hakkaks kohe minema. Ta oli nõus eksperimenteerima, aga definitely mitte nii. "Vaata, asi on nii, et.." alustas Andie naeratusega, ennast voodil uuesti kenasti istuma sättides, et siis kuskilt põrandalt sinna visatnud/sattunud/jäetud riietest väike pundar kokku koguda ning ilma pikema jututa Jonah'ile sülle suruda, et siis ise äärmiselt graatsiliselt kogu nende galaktikavärvides tekiga voodist välja hüpata. ".. sa oled lihtsalt bitter, et keegi sinuga ei ratsuta," lõpetas ta tögava naeratusega, oma improviseeritud tekikleidikeses ukseni liikudes, et naeratusega Jeffi käest kaks vahvlit ning klaasike apelsinimahlaga haarata. Tagasi voodini lennelnud, vajutas Andie musi Jonah' huulile, enne kui talle vahvli suhu pistis ning vaikselt "Get rid of him," sosistas, et siis apelsinimahlast üks lonksuke võtta ning ka klaas seejärel kuti kätte suruda. "Ma lähen pesema," teatas ta seejärel, vahvlit näkitsedes kogu oma tekirohkes ilus vannituppa kadudes.


Viimati muutis seda Andie M. Auburn (Püh Dets 30, 2012 4:23 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Jeffery Chase Harrison

Jeffery Chase Harrison


Postituste arv : 62

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Jeff, Chase
Vanus: 22
Töökoht: one of the owners

/w my bro Empty
PostitaminePealkiri: Re: /w my bro   /w my bro EmptyPüh Dets 30, 2012 12:44 am

Chase irvitas evililt, kui kutt nii meeleheitlikult enda vanemat venda toast välja üritas peksta. ''Jah, me teame, et sul tõuseb vaid kuus korra ja näe.. ma olen sellel suursündmusel lausa isiklikult kohal, aga pliis.. katsu oma erutust pisut tagasi hoida while i'm here,'' lausus kutt silmi pööritades ning parkis silmad taas brünetitarile, kes vahepeal midagi vahele öelnud oli. ''A milleks kondoom, kui saab ka ilma,'' kostus Jeff'i suust üks üsna mitte-isalik märkus, niiet no more 'papa' please. Kui tšikk aga teki ümber enda kehakumeruste mässis ja Chase'ilt kaks vahvlit ära varastas, turtsatas nooruk who-do-you-think-you-are-young-lady ilme saatel ja naeris siis neidise ütluse peale pisut. ''Kuule.. täkud saavad tavaliselt ikka mitu korda rohkem, don't you think? Niiet ma arvan, et teie sekselu on minu oma kõrval köömes,'' seletas Harrison muheledes, üks kulm sentimeetrikese võrra kõrgemale tõustes. Varsti vedas vargapliks enda pepu vannituppa, mis tähendas, et nüüd sai kutt oma väikevennale pinda käia ka ühe tšiki vahemärkusteta.
Tagasi üles Go down
Jonah C. Harrison

Jonah C. Harrison


Postituste arv : 102

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): John, Carter
Vanus: 19
Töökoht: Üks rantšo omanikest

/w my bro Empty
PostitaminePealkiri: Re: /w my bro   /w my bro EmptyPüh Dets 30, 2012 6:47 pm

"Mine persse," lausus Jonah. "Aga noh, sa ilmselt käidki, kuna pead shaggima kõigiga, kellel on pulss,"muigas Carter. "Saab ikka, ainult, et tagajärjed võivad hullemad olla," turtsatas C selle kondoomijutu peale. Saanud Andie käest musi ja vahvli, tegi mees toidule kiirelt otsa peale. Seejärel oligi tüdruk läimud. C pani mahlaklaasi peale väikest lonksu öökapile. "Tead," alustas mees ja tõmbas bokserid jalga. "Sul on vist mingi kiiks, et nii sisse sajad. Oli asja ka?" uuris Carter ja istus nüüd voodiserval. "Sest kui pole, siis ma läheksin ka pessu," lisas poiss enda vanemale vennale. Ta tahtis tõesti Jeffist lahti saada.
Tagasi üles Go down
Jeffery Chase Harrison

Jeffery Chase Harrison


Postituste arv : 62

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Jeff, Chase
Vanus: 22
Töökoht: one of the owners

/w my bro Empty
PostitaminePealkiri: Re: /w my bro   /w my bro EmptyKolm Jan 02, 2013 1:26 pm

''Eu, kõigiga? Pff.. vaevalt küll,'' turtsatas kutt vennaraasu ütluse peale ning võttis karamellisest vahvlitükist ühe suure ampsu. After all oli Jeffery täiesti sajaprotsendiliselt heteroseksuaalne, mis tähendab seda, et tema listi kuuluvad siiski ainult naissoost isikud. Aga ei, mitte kõik. Üldiselt on selleks siiski brünetid, blondid ja punapead, kellel on.. ilus pepu.. ja ilusad rinnad.. ja ilus näolapp. ''A äkki mul polnudki asja,'' lausus Jeffery õlgu kehitades ning asetas siis taldriku Jonah' toas olevale kummutile. Seejärel viskas nooruk mugavalt väikevenna voodisse pikali, käed kuklal mugavalt risti. ''Andie, babe! Tik-tok, su aeg on läbi, kuna mingi vend siin soovib pessu minna,'' hüüdis ta, pilk vannitoal. Kuna Chase elas täpselt noorukite kõrvaltoas, oli ta pidanud terve faking öö taluma mingisugust voodi kriginat ja veidraid häälitsusi, niiet aitas küll - mingisugust shower-sex'i nad küll enam väärt ei olnud.
Tagasi üles Go down
Jonah C. Harrison

Jonah C. Harrison


Postituste arv : 102

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): John, Carter
Vanus: 19
Töökoht: Üks rantšo omanikest

/w my bro Empty
PostitaminePealkiri: Re: /w my bro   /w my bro EmptyKolm Jan 02, 2013 1:35 pm

"Ja-jah, gigolo. Räägi aga," turtsatas kutt ja istus voodi äärel, jalad põrandal. "Tead, kui asja polnud, siis tõmba minema. Ma tõesti ei tea, miks sa meid kiusama tulid," lisas Carter ning ta tõusis püsti ja võttis kapist enda hommikumantli, et siis Andie juurde duši alla minna. "Kuule, Jeff, ma ikka mõtlesin, et ma lähen temaga k o o s pessu. Andie, ole aga duši all, ma kohe tulen ka!" hõikas poiss viimase neiule vannituppa. "Ja mis ajast ta sulle babe on?" küsis Carter turtsatusega. Andrea oli ikka Carteri babe ja sweetie, teistele pigem Andie või Andrea.
Tagasi üles Go down
Jeffery Chase Harrison

Jeffery Chase Harrison


Postituste arv : 62

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Jeff, Chase
Vanus: 22
Töökoht: one of the owners

/w my bro Empty
PostitaminePealkiri: Re: /w my bro   /w my bro EmptyKolm Jan 02, 2013 1:57 pm

Jeffery raputas pead, flawless näolapikesel üdini rahulik ilme. ''A kes keelab mul siin olla?'' küsis kutt muige saatel, ega tahtnud kuidagi aktsepteerida seda, kuidas väikevend tema küsimuse peale nüüd ''MINA!!!'' karjub. Pff.. Jeff oli Victoria järel perekonna vanim laps, niiet Chase'i moto oli seal majas igaljuhul ''mina keelan, käsin, poon ja lasen'' ning not a single fuckbag was given. Kutt haigutas kergelt ning sulges siis vaikselt silmad. ''Babe, sweetheart, honeybee.. mis seal vahet on, naissoost isik on naissoost isik ja nii ma neid kutsun,'' loetles ta mõned oma igapäevasesse sõnaraamatusse kuuluvad hüüdnimed.
Tagasi üles Go down
Jonah C. Harrison

Jonah C. Harrison


Postituste arv : 102

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): John, Carter
Vanus: 19
Töökoht: Üks rantšo omanikest

/w my bro Empty
PostitaminePealkiri: Re: /w my bro   /w my bro EmptyKolm Jan 02, 2013 2:04 pm

"Mina," sõnas Carter. "Okei, tõmba nüüd siit minema," lisas noormees tõsisemalt. Ust peab ikka lukus hoidma, et sellised toredad külalised ei tuleks hommikut rikkuma. "Kõik naised ei ole tegelikult naised...Tead seda Amanda nalja? Tüüp läks baari, kohtus ilusa tšikiga. Uuris nime, sai teada, et Amanda. Tahtis juba tüdrukuga koju minna, aga semu tõmbas ära ja sosistas, et tšikk on butterdick. Tüüp ei uskunud, aga lasi sõbral end koju viia. Taksos rääkisid veel sellest ja taksojuht pööras end ümber, et kõik teavad, et Amanda on mees. Ta nimigi a-man-duh vihjas sellele," seletas Jonah ja katsus duširuumi ust, mis oli kinni. "Kuule, sweetie, ma tulen ka duši alla, ära muretse, Jeff tudub siin senikaua!" hõikas Carter, kuna oli kuulda veesolinat.
Tagasi üles Go down
Jeffery Chase Harrison

Jeffery Chase Harrison


Postituste arv : 62

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Jeff, Chase
Vanus: 22
Töökoht: one of the owners

/w my bro Empty
PostitaminePealkiri: Re: /w my bro   /w my bro EmptyKolm Jan 02, 2013 3:46 pm

Kui Jonah mingisuguse Amanda nimelist shemale'i puudutava nalja crackis, kergitas noormees are-you-fucking-serious ilme saatel kulme ning sulges taas oma pruuni silmapaari. ''Kuule.. i think you forgot, et Morganite perekonnas on üks kuradima pandav sweetheart nimega Amanda, niiet ole parem kuss.. ausalt,'' ohkas ta oma väikevenna maitsetu nalja peale ning muigas siis õrnalt, kui Ändi vaeset poisikest enda juurde ei lasknud. Suffer, nigga, suffer. Kutt oleks tegelikut hea meelega läinud alla ema tehtud vahvleid hävitama, aga lihtsalt vennaraasule närvidele käimise mõttes otsustas ta siiski seal edasi passida. Ja Jeffery isegi ei teadnud, kust tal selline viitsimine üldse tulnud oli. Ta oleks võinud sama hästi helistada Amandale, võtta neile üks tuba Red Dawn'is ja noh.. teha seda sama, mida need kaks tuvikest enne Chase'i sisse sadamist kavatsesid teha. But no..


Viimati muutis seda Jeffery Chase Harrison (Kolm Jan 02, 2013 5:21 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Jonah C. Harrison

Jonah C. Harrison


Postituste arv : 102

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): John, Carter
Vanus: 19
Töökoht: Üks rantšo omanikest

/w my bro Empty
PostitaminePealkiri: Re: /w my bro   /w my bro EmptyKolm Jan 02, 2013 3:52 pm

"Prsh, mis mina ikka neid teisi vaatan. Mul on ju Andie," naeratas Jonah. "Ja ära hakkagi Morganitega tõmblema, nad on nii ülbed. Ma ei tea, nood blondinkad pole üldse minu maitse. Mingisugused hullult tahetud enda arvates vist," turtsatas Carter ja koputas uuesti vannitoa uksele, äkki Andie ei kuulnud esimesel korral. "Kuule, paps ütles eile õhtul, et Ford on omadega läbi. Uut olete vaadanud?" vahetas Carter teemat. Ta oli ise enda Toyotaga ülimalt rahul. Jeffil oli autoks mingi riistapikendus, aga Jonah ei olnud väga suur eputaja, seda sai ta korvpallis teha.
Tagasi üles Go down
Jeffery Chase Harrison

Jeffery Chase Harrison


Postituste arv : 62

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Jeff, Chase
Vanus: 22
Töökoht: one of the owners

/w my bro Empty
PostitaminePealkiri: Re: /w my bro   /w my bro EmptyKolm Jan 02, 2013 6:03 pm

Phahah.. ja siis? I mean, kui üks stunning emane isend sulle tänava peal vastu kõnnib, kas sa siis pead silmad kinni katma ja hirmunult ära jooksma nagu ''naww that's SO almost-cheating!''? Kuulnud aga väikevenna õpetussõnu, naeris kutt endamisi ning raputas õrnalt pead. ''Palun, lihtsalt.. ole tasa,'' ei osanud ta vennase sõnu mitte kuidagi tõe pähe võtta. First of all, miks ta peaks kuulama suhtenõu oma 19-aastaselt vennalt, kes mingi kaks või enam aastat olnud suhtes ühe ja selle sama tüdrukuga ning Ändi ongi vist terve selle aja jooksul olnudki the one. Vähemalt ei mäleta kutt küll, et ta vennaraas oleks mingi hull girlmaster oma puberteedieas olnud. Niiet how about no, brother? ''Ma ei tea, täna vist pidime vaatama minema. Ta tahtis vahepeal seda sama Maseratit, mis mul on, aga ma ei tea.. ta võiks mingi tavalise maamehe auto võtta. Tal poleks selle sportautoga kuskil mujal rallida kui meie karjamaal ju,'' seletas Jeffery õlgu kehitades. Meanwhile ajas teda muhelema fakt, et Ändi pole poisikest ikka veel sisse lasknud. That's just.. sad.
Tagasi üles Go down
Jonah C. Harrison

Jonah C. Harrison


Postituste arv : 102

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): John, Carter
Vanus: 19
Töökoht: Üks rantšo omanikest

/w my bro Empty
PostitaminePealkiri: Re: /w my bro   /w my bro EmptyKolm Jan 02, 2013 6:25 pm

Jonah pööritas Jeffi soovituse peale silmi. Ausõna, Carter tundis end mõistuselt vanemana kui Jeff, kuna oli pisut mõistlikum ja kaalukam. "Misasja? Tal tuli peale mingi keskeakriis või? Ma ei usu, et ta seda juttu tõsiselt mõtles. Sarkasmist oled midagi kuulnud?" turtsatas Jonah. Tal oli ikka normaalne paps, kes mõtles peaga mitte riistaga nagu Jeff. "Tegelikult peaks üldse sellest Victoria ja ta musirulliga rääkima, nemad seda rohkem ju kasutama ilmselt hakkavad," pakkus Carter.
Tagasi üles Go down
Andie M. Auburn

Andie M. Auburn


Postituste arv : 114

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Andie
Vanus: 18
Töökoht: student

/w my bro Empty
PostitaminePealkiri: Re: /w my bro   /w my bro EmptyKolm Jan 02, 2013 6:56 pm

Juuksed kenasti pealaele krunni sätitud ja tekk kuskil vannitoa nurgas - vannist endast võimalikult kaugel - mõnules Andie kenasti sooja vee all, pööritades lihtsalt muigega silmi kui läbi ukse summutatult esmalt Jeffi "kebi välja" ning seejärel Jonah' "ole seal" kostusid. Ennast korra sisse seebitanud ja seejärel ära loputanud, ning brünetitar oligi oma pesuga ühele poole jõudnud. Juukseid pesta ta ei kavatsenud, sest seda oli ta teinud eelmisel õhtul ning volaa, that was that. Aga vett tšikk veel kinni ei keeranud - selle asemel lülis ta selle kenasti pisut kuumema režiimi peale nii et vannituba sooja veeauruga täitus, sest see hoidis ruumi mõnusalt soojana ning selle tore-tore niiskus oli nahale kasulik. Nii et sel ajal kui Andrea juba peegli ees poosetas, ennast sisse kreemitas ja vannitoa mingisugusest emergency sahtlist fancy musta strapless pitspesu välja koukis, solises vesi ikka edasi ning sestap jäigi pisike koputus vannitoa uksele kuulmata. Ja teise koputuse ajaks oli brünetitar juba lisaks pesule selga tõmmanud ka galaktikasinised-lillad lühikesed teksad ning võrldemisi lohvaka halli top'i, mille muutis fancy'maks pronksivärvi maojulla, mis seljaosa koos hoidis, ning vee kinni pannud ning juuksed uuesti lahti tõmmanud, astus Andie järgmisel hetkel juba tagasi magamistuppa, tekki sujuvalt voodis tuduvale Jeffile lihtsalt näkku visates. "What did I miss?" uuris ta kätega juukseid sasides, viies pilku ühelt vennalt teisele.
Tagasi üles Go down
Jonah C. Harrison

Jonah C. Harrison


Postituste arv : 102

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): John, Carter
Vanus: 19
Töökoht: Üks rantšo omanikest

/w my bro Empty
PostitaminePealkiri: Re: /w my bro   /w my bro EmptyKolm Jan 02, 2013 8:42 pm

Üsna pea oli Andie tagasi ja noormees naeratas laialt tüdrukule. "Esiteks, smart move, teiseks, Jeff käitus nagu sitapea. Mitte midagi erilist," turtsatas mees ja suudles neiut huulile. "Tead, me võiks tagasi sinna duširuumi minna, seal veel Jeffi pole ja uksel on lukk," pakkus Carter muigega välja. Ta oli tüdruku järgi hull ja nautis seda, et sai nüüd kodus olla. Poiss teadis, et läheb mõneks ajaks jälle ära alles jaanuari keskel, mis tähendas seda, et neil oli ikka aega üksteise jaoks. Seda sellel juhul, kui Ace ei seda enam nii häbematult vahele.
Tagasi üles Go down
Jeffery Chase Harrison

Jeffery Chase Harrison


Postituste arv : 62

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Jeff, Chase
Vanus: 22
Töökoht: one of the owners

/w my bro Empty
PostitaminePealkiri: Re: /w my bro   /w my bro EmptyKolm Jan 02, 2013 10:22 pm

Kui hot ass Ändi oma all rainbows and unicorns lõhna ja välimusega vannitoast naases, otsustas noormees vaate mõttes taas enda silmanupud avada, ent just sel hetkel lendas talle näkku mingi poolniiske tekinärakas. Oh, lord.. miks? All that sperm.. hfdjkgjfdksg. Jeffery viskas vastikusest nägu krimpsutades kaltsu kus see ja teine ning väikevenna kommentaare kuuldes suunas Chase tüübi poole oma imeilusa keskmise sõrme 'cause Jonahil käisid every once in a while mingid imelikud.. esinemishood, kus ta üritas oma suuremat venda mingitel veidratel viisidel ära omada ja rääkis üldse e n d a meelest 19-aastase kohta oi plaa, kui badass juttu. Well.. no. Varsti kostus ülesse aga ema appikarje, mille peale Jeffery murdsekundi jooksul püsti oli ning avas ukse, et aru saada, mis toimub. ''Pontu vist ei hinga enam!'' räuskas emps, mille peale oli kutt nagu what the actual fuck ning tormas trepist alla (eeldades, et härra ja preili tuvi teevad seda sama), suund köögil. Sinna jõudes lasi nooruk maha aga ühe korraliku facepalmi, sest kalli armsa emme näol laius vastik irvitus ning Chase üritas viisakuse mõttes mitte oma emale mingi friggin potiga pähe anda. Gawd. Kas talle ainult tundus või oli see maja.. see perekond.. see rantšo.. muutumas mingiks imelikuks lasteaiaks? Varsti asendus Jeffery näoilme aga okei-see-oli-imelik-nali muigega (?) ning kutt võttis köögikapil olevast taldrikutäiesti veel ühe vahvli, kallas selle taas üle karamellikastmega ning lasi mandil hea maitsta. All that fat.. yum.
Tagasi üles Go down
Andie M. Auburn

Andie M. Auburn


Postituste arv : 114

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Andie
Vanus: 18
Töökoht: student

/w my bro Empty
PostitaminePealkiri: Re: /w my bro   /w my bro EmptyNelj Jan 03, 2013 11:34 am

Andie oli vaevu jõudnud kogu olukorra peale suunurki kergitada ning seda väikest kinky't märkust registreerida, kui ka tema kõrvu alt proua Harrisoni appikarje kostus, mis ilmselgelt brünetitari tähelepanu jäägitult haaras. And then she lost it at "pontu vist ei hinga enam". Nii et ühe turbokiirusel "OHNO" pilgu Jonah'ile saatnud, tormas tšikk juba välgukiirusel Jeffile järgi, sest they were having an emergency there. Kööki jõudes oleks ta peaaegu vanimale vennale otsa lennanud, sest ilmselgelt polnud kutt piduritulesid näidanud, kuid suutis õnneks-kahjuks viimasel hetkel pisut kurssi muuta ning jäi kuskil Jeffikese kõrval seisma, paanilise "where's the dead dog!?" pilguga ringi vaadates. Ainult selleks, et näha ülisuperküpse proua Harrisoni näol "hahahagotcha" irvet, mis tekitas tahtmise lihtsalt ümber pöörata ja sõnagi lausumata minema jalutada, sest.. midakuradit!? Aga kuna Andie oli võrdlemisi "oookei, let it go" inimene ning üldjuhul talle täitsa meeldisid Jonah vanemad - pluss see pisike fakt, et ta elas nende katuse all - siis peale esimest šokki, venitas tšikk huulile lihtsalt ühe naeratuse, mis oleks pidanud ütlema "well, you certainly got me" aga nägi täiesti tahtmatult välja rohkem nagu "i'm gonna kill you in your sleep". Ning seesama naeratus huulile kleebitud, hakkas ka brünetitar varsti vahvlitaldrikut tühjendama, sest tal oli vaja kogu sellest s t r e s s i s t ülesaamiseks palju-palju suhkurt.
Tagasi üles Go down
Jonah C. Harrison

Jonah C. Harrison


Postituste arv : 102

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): John, Carter
Vanus: 19
Töökoht: Üks rantšo omanikest

/w my bro Empty
PostitaminePealkiri: Re: /w my bro   /w my bro EmptyReede Jan 04, 2013 11:37 am

Jonah kuulis kellegi samme trepil ja siis oli ema ukse peal. Kuulnud, et koeraga võib midagi olla, jooksis ka Carter Andiele järgi, aga näinud ema lollakat irvet raputas Jonah pead. "Ausõna, nüüd ma tean, kust Jeff enda vahele segamise on pärinud," turtsatas poiss. "Okei, pugige te ennast vahvlitest täis, ma lähen käin nüüd lõpuks pesus ka," lisas mees ja läks tagasi teisele korrusele, et duši alla minna. Seal oli tunda veel Andie duššigeeli lõhna, mis täitis terve ruumi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





/w my bro Empty
PostitaminePealkiri: Re: /w my bro   /w my bro Empty

Tagasi üles Go down
 
/w my bro
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Blue Meadows Ranch :: Blue Meadows Ranch :: Peamaja-
Hüppa: