Blue Meadows Ranch
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 HOLLINGBERRY, Rhys

Go down 
2 posters
AutorTeade
Rhys Hollingberry

Rhys Hollingberry


Postituste arv : 13

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed):
Vanus: 24
Töökoht:

HOLLINGBERRY, Rhys Empty
PostitaminePealkiri: HOLLINGBERRY, Rhys   HOLLINGBERRY, Rhys EmptyLaup Dets 29, 2012 7:02 pm

HOLLINGBERRY, Rhys Tumblr_mfrctyOmY21qjonawo1_500

Rhys Hamish Hollingberry
24
Oct, 8
FC: Ben Whishaw


¤Isa, James Rhysh Hollingberry [46], on multimiljonärist ärimees Briti saartel. Tuntud ja kõrgelt austatud isik kogu kuningriigis. Hoiab sajandeid austatud perekonda endiselt au sees. Väga heades suhetes kunigakojaga. (kujutame ette, et Daniel Craig on FC).] Ema, Moira Hollingberry (neiupõlvenimega McQuillen), suri Rhysi sünnitusel, olles vaid 20-aastane. Pärit tunduvalt madalamast seisusest, kui James, mistõttu nende kihlus omal ajal üsnagi suur skandaal oli. Õed-vennad puuduvad, tädisid-onusid liiga palju, et neid kõiki üles loetlema hakata.

¤Kuna mees on väiksest peale pidanud tööd tegema ja on saanud võrdlemisi vähe lapsepõlve nautida, siis on temast kasvanud üsnagi tõsine inimene. Nalja ta mõistab. Teistes inimestes hindab eelkõige oskust elu nautida. Isaga on suhted küll head, aga pärandusest pole mehel sooja ega külma. Vihastab väga harva ja üleüldse on tema kurjemat poolt harva näha. Ülim enesekontroll. Tõsine või mitte, aga hooliv on ta alati olnud, kuid siiani pole leidunud inimest, kes vääriks nägemist, kui hooliv ta olla võib.

#Oskab mängida veatult nii klaverit, viiulit kui ka kitarri
#Suurbritannias on ratsutamises Juniorite vanuserühmas (12-16) pea eranditult kõik kuldmedalid tema käes
#Räägib selge Briti aksendiga
#Isa kaasas ta äritegevusse juba 16-aastaselt, mistõttu on tal ka sellekohaseid teadmisi küllalt kogunenud, et sellest asjast mitte vähimatki huvi tunda
#Käis kuningriigi parimas erakoolis ja õppis seal parimatele tulemustele
#Huvitub ITst ja seda juba kõrgemal tasemel
#Mängib MMORPGsid
#Loeb küllaltki palju raamatuid
#Igasugused unistused puuduvad
#Suitsetab viimased kolm aastat
#Erinevalt paljudest tänapäeva inimestest, hindab Rhys endiselt romantikat

Saladus: Häkkis 17aastaselt ilma suuremate probleemideta sisse Bank of England-isse, kusjuures ei ole siiani teada, et see tema oli. Mingit kahju ta ei teinud, vaid kontrollis lihtsalt oma oskusi.[/justify]


Viimati muutis seda Rhys Hollingberry (Püh Dets 30, 2012 2:00 pm). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles Go down
Victor Harrison
Rantšo omanik



Postituste arv : 33

HOLLINGBERRY, Rhys Empty
PostitaminePealkiri: Re: HOLLINGBERRY, Rhys   HOLLINGBERRY, Rhys EmptyLaup Dets 29, 2012 8:37 pm

Tsiteerin ühest tutvustuse osast, "Kuidas liituda?":

Victor Harrison kirjutas:
Tegelase leht koostada seljuhul samasugune, nagu ettekirjutatud tegelastel (kindlasti lisada saladus).
Tagasi üles Go down
https://bluemeadows.forum.co.ee
Rhys Hollingberry

Rhys Hollingberry


Postituste arv : 13

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed):
Vanus: 24
Töökoht:

HOLLINGBERRY, Rhys Empty
PostitaminePealkiri: Re: HOLLINGBERRY, Rhys   HOLLINGBERRY, Rhys EmptyLaup Dets 29, 2012 8:54 pm

ma küsisin eraldi, kas ma pean täpselt samamoodi tegema.
Vastuseks sain, et tehku mis tahan.
Vabandust, aga ma nägin selle tegemiseks liiga palju vaeva, et kõik ära kustutada.
Tagasi üles Go down
Victor Harrison
Rantšo omanik



Postituste arv : 33

HOLLINGBERRY, Rhys Empty
PostitaminePealkiri: Re: HOLLINGBERRY, Rhys   HOLLINGBERRY, Rhys EmptyLaup Dets 29, 2012 8:57 pm

Foorumil on kaks admini. Mina ütlen, et tee ümber. Wink
Tagasi üles Go down
https://bluemeadows.forum.co.ee
Rhys Hollingberry

Rhys Hollingberry


Postituste arv : 13

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed):
Vanus: 24
Töökoht:

HOLLINGBERRY, Rhys Empty
PostitaminePealkiri: Re: HOLLINGBERRY, Rhys   HOLLINGBERRY, Rhys EmptyLaup Dets 29, 2012 8:57 pm

Ja ma vabandan veelkord, aga ei.
Too much beauty in it.
Tagasi üles Go down
Victor Harrison
Rantšo omanik



Postituste arv : 33

HOLLINGBERRY, Rhys Empty
PostitaminePealkiri: Re: HOLLINGBERRY, Rhys   HOLLINGBERRY, Rhys EmptyLaup Dets 29, 2012 9:03 pm

Kui sa ei ole nõus ümber tegema, siis ma kustutan teema. Kas nii sobib?
Tagasi üles Go down
https://bluemeadows.forum.co.ee
Sponsored content





HOLLINGBERRY, Rhys Empty
PostitaminePealkiri: Re: HOLLINGBERRY, Rhys   HOLLINGBERRY, Rhys Empty

Tagasi üles Go down
 
HOLLINGBERRY, Rhys
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» a pocket full of Rhys

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Blue Meadows Ranch :: Come and meet us :: Originaaltegelased-
Hüppa: